Apartamenty

Apartamenty Osada Bóbrka nad Soliną

„Osada Bóbrka” składa się z 6 domów bliźniaczych, podzielonych na 12 kompleksowo wyposażonych osobnych apartamentów. Każdy z nich jest w stanie pomieścić od 6-7 gości. Wszystkie domki wypoczynkowe składają się z 2 pięter.

Na parterze znajduje się przytulny salon, wyposażony w płaski telewizor z możliwością obsługi m.in. aplikacji Netflix, narożnik z funkcją spania oraz klimatyczny kominek ogrzewający cały drewniany apartament. Z salonem połączona jest nowoczesna, funkcjonalna kuchnia, w której znajdą Państwo lodówkę, płytę indukcyjną oraz wszystkie niezbędne sprzęty, czy naczynia kuchenne. W łazience, która również umiejscowiona jest na najniższym piętrze znajduje się duża kabina prysznicowa, umywalka, oraz toaleta.

Wart podkreślenia jest imponujący taras widokowy. Każdy z naszych apartamentów posiada niezależny, drewniany, piękny, duży taras, z którego mogą Państwo podziwiać magnetyczny widok – góry, pagórki, drzewa, jezioro, wyspy, oraz imponującą tamę rozpościerającą się na niemal 83 metry długości. Na każdym tarasie znajdą Państwo spory stół, oraz ławki mogące pomieścić do 8 osób.

Na piętrze naszych drewnianych domków całorocznych umieszczone są dwie sypialnie. Jedna przeznaczona dla dwojga, z łóżkiem małżeńskim, funkcjonalną komodą oraz szafką nocną. Druga z sypialni posiada 2 osobne łóżka lub 1 osobne i jedno piętrowe, oraz pojemną szafę, wyposażoną w mniejsze szuflady oraz miejsce na ubrania wiszące.

W „Osadzie” zdecydowanie stawiamy na infrastrukturę zewnętrzną. Do Każdego z naszych apartamentów dołączony jest spory grill, mogący pomieścić mnóstwo pyszności. Jednak dla gości uwielbiających większe płomienie mamy ciekawą propozycję. Z myślą o Was stworzyliśmy osobno wydzielone miejsce, gdzie wraz z bliskimi możecie rozpalić ognisko. Obok znajduje się zadaszona altanka, mogąca pomieścić nawet do 30 osób. Jest ona ogrzewana i zabezpieczona od wiatru, co ma nieocenione znaczenie podczas chłodnych jesiennych lub zimowych wieczorów.

Dla najmłodszych wczasowiczów także przygotowaliśmy miłą niespodziankę. Z myślą specjalnie o nich zbudowaliśmy plac zabaw. Każdy młody miłośnik dobrej zabawy znajdzie tam miejsce dla siebie!
Mamy piaskownicę, huśtawki, zjeżdżalnie oraz przytulny domek.

Zachęcamy do odwiedzin naszego nowo powstałego Ośrodka!